tekst alternatywny

~Myśl tygodnia~

"Żebym zrozumiał innych ludzi inne języki inne cierpienia" - Zbigniew Herbert

Nowe Artykuły:

LICZBA WEJŚĆ:

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

Warsztaty Samouzdrawiania

 

OBUDŹ NATURALNY DAR SAMOUZDRAWIANIA

jeśli chcesz wiedzieć skąd się biorą Twoje problemy - niepowodzenia, choroby itd, i czy można coś z tym zrobić i jak.... to zapraszam

obudzenie świadomości ciała NATURALNY DAR SAMOUZDRAWIANIA 

Monika będąc nauczycielką jogi przez wiele lat miała do czynienia z tysiącami osób potrzebujących pomocy.Nauczyła się patrzeć na ludzi holistycznie

Niejednokrotnie lekcje jogi przeradzały się w sesje terapeutyczne a z czasem Monika stała się bardziej uzdrawiaczką niż nauczycielką. Rolę uzdrawiaczki też przyjeła równie sceptycznie jak każdą inną, ponieważ jest zdania, że każdy z nas ma w sobie moc… naturalny dar samouzdrawiania .
Samouzdrawianie nie pochodzi z zewnątrz a jest przypisanym nam naturalnym darem …jest, świadomym wpływaniem na to, co się dzieje z naszą energią, ciałem i świadomością. 

Jedyną przeszkodą w uruchomieniu systemu samouzdrawiania ciała jest nasze własne uwarunkowane przekonanie, że jesteśmy tego niegodni i nie mamy władzy nad swoim ciałem i życiem.To przekonanie tkwi w nas tak głęboko, że zaczopowało nasz system energetyczny i nie pozwala na świadomy kontakt z ciałem jego energią i świadomością to też oddanie odpowiedzialności za nasze zdrowie i życie w ręce tak zwanych autorytetów medycznych i czy jakichkolwiek innych.

Monika pracując nad swoim rozwojem sama stała się niejako kanałem na tyle oczyszczonym i przefiltrowanym, że zdolnym do uwalniania z ludzi negatywnych zaczopowanych energii , które nie pozwalają ludziom żyć w szczęściu radości miłości obfitości .

Dlaczego to działa? Właśnie dlatego. To jedyna odpowiedz. Nie ma tu żadnej tajemnicy, żadnych magicznych tricków czy też nowatorskiej metody. Monika nie przywiązuje się do żadnej formy, doktryny, czy nauk mistrzów , nie uznaje żadnych schematów, nie nadaje sobie nadzwyczajnej rangi. Jej sposób na uzdrawianie to techniki oddechowe , które są proste i skuteczne i sprawdzają się w praktyce


...po owocach ich poznacie...

Czy jesteś gotowy na spotkanie z kimś, kto nie da Ci cudownej recepty na życie i nie będzie dawać Ci wspaniałych rad , lecz poprzez mocną energię pomoże ci przebić starą skorupę Twoich lęków, żali i traum , chorób i innych uwarunkowań? Jeżeli tak, to po prostu przyjdź i zacznij wszystko od nowa. Pożegnaj się z Twoim bólem, do którego tak się przywiązałeś, otwórz się na wyższą wibrację.

Ty sam staniesz się świadomy siebie i będziesz mógł uruchomić Swój System Samouzdrawiania. 

Staniesz się WOLNY od chorób, strachu o ciało i zdrowie …

BO NIE MA CUDOWNYCH UZDROWIEŃ … JEST TYLKO CUDOWNE OTWORZENIE SIĘ NA UZDRAWIAJĄCA ENERGIĘ KTÓREJ JEST WSZĘDZIE PEŁNO DO OKOLAPodczas warsztatów nauczysz się łączyć się z Twoim wyższym JA i z tego poziomu będziesz miał możliwość doświadczać :

- otwarcia czakry serca
- połączenia z jądrem Matki Ziemi i centrum Galaktyki
- przebudzenia Twojego Boskiego wzorca doskonałości i aktywacja kanałów energetycznych 
- dostrojenie świadomości do TU I TERAZ 
- uwolnienie zapisu karmicznych lekcji ...
- uwolnienia kodów, programów, przekleństw, klątw, podpięć 

Pod wpływem zmiany z tego co nieświadome na to co świadome w ciele doświadczysz głębokiej transformacji świadomości. Nauczysz się komunikować z tym co w Tobie najwyższe i najprawdziwsze. Poczujesz połączenie z Ziemią, kosmosem oraz z własnym wnętrzem.

Koszt warsztatów 200zł

Możliwa też jest indywidualna sesja z Moniką

Monika Czyrek 
www.monikaczyrek.blogspot.com

tel. 531 282 110Wszystkich chętnych uczestników proszę o wpłatę na konto zadatku wysokości 100zl w celu ułatwienia spraw organizacyjnych warsztatu .....dziękuję.....Monika :) 
W dopisku proszę o podanie daty urodzenia , dzień ,miesiąc, rok . 
Na warsztat proszę ubrać się wygodnie zabrać ze sobą kocyk lub śpiwór.
Będziemy długo leżeć i oddychać.


NR KONTA50102055581111188719800016

Monka Czyrek 
Kościuszki 42/8
28-230 Połaniec 

 

Write a comment

Comments: 0