tekst alternatywny

~Myśl tygodnia~

"Żebym zrozumiał innych ludzi inne języki inne cierpienia" - Zbigniew Herbert

Nowe Artykuły:

LICZBA WEJŚĆ:

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

Czy chciałbyś wreszcie opuścić swoje ciało? ~by druga_strona. ZAPISZ SIĘ !!! OSTATNIE MIEJSCA !!!

Sprawdzony kurs wychodzenia z ciała znowu otwarty.

.

Wyjście poza ciało to dar którego może nauczyć się każdy, możesz mieć zarówno lat 15 jak i 70. Wyjście poza ciało zawsze jest dla Ciebie możliwe, jest możliwe dla każdej osoby, dla każdego mężczyzny, dla każdej kobiety. DLA CIEBIE.

.

Po wyjściu z ciała możesz robić:

.

  • Rozmawiać ze swoim opiekunem
  • Leczyć siebie i swoich bliskich
  • Spotkać Aniołów oraz Boga
  • Odwiedzić Park, Emiter, Szczelinę lub każde inne miejsce które się tam znajduje
  • Możesz zasięgnąć rady „czytając” Księgę Akashy
  • Zmienić swoje życie na lepsze dzięki doświadczeniom nabytym poza ciałem
  • I przede wszystkim doznać czegoś co mogą doznać tylko nieliczni

.

Korzystając z kursu o którym Ci teraz piszę dostajesz za darmo także:

.

  • Nagranie oczyszczające ze złych przekonań i myśli na temat OOBE
  • Dostęp do klubu obenautów – przeczytaj i dowiedz się tego czego nie mogą dowiedzieć się inni na temat OOBE i świadomych snów
  • Osobiste wsparcie (osobista nauka spersonalizowana tylko dla Ciebie) tylko dla uczestników kursu.

.

Jakość moich kursów może sam sprawdzić zapisując się na darmowy pakiet OOBE – o to jedna z rekomendacji:

.

Witam serdecznie!

.

Chciałabym podziękować Ci, Karolu, za drugą odsłonę kursu :). Uważam, że jest bardzo ciekawie i profesjonalnie opracowany, a unikatowe porady na pewno przydadzą się każdemu bez względu na stopień zaawansowania.
Zależy mi na tym, by otrzymywać jego kolejne części, a piszę do Ciebie dlatego, że przez przypadek wcisnęłam link rezygnujący z subskrypcji :(. A ja wcale z subskrypcji rezygnować nie chcę. Więc jeśli coś popsułam, to bardzo proszę o wpisanie mnie ponownie na listę osób otrzymujących lekcje :).
Korzystając z okazji, chciałabym pochwalić Twoją stronę internetową 
http://www.druga-strona.pl/. Jest bardzo przyjemna w odbiorze, elegancka graficznie, a jej zawartość uważam za wręcz bezcenną. Mam nadzieję, że będzie istnieć do końca świata i o jeden dzień dłużej :).

.

Pozdrawiam serdecznie!
Anna

.

Inne polecenia możesz sprawdzić w komentarzach pod tą wiadomością.

http://www.druga-strona.pl/nowy-kurs-nowy-pakiet-oobe-juz-dostepny/

.

Więcej o prowadzącym kurs niżej:

.

Na moje szczęście, udało mi się już za pierwszym razem. OOBE odmieniło moje życie na zawsze, na lepsze. Całkowicie zniszczyło utarte we mnie destrukcyjne schematy myślowe. Rozwineło moją świadomość, tak bym myślał i działał w lepszy sposób. Bym robił w życiu to co naprawdę kocham, we własny wyjątkowy sposób, z ludźmi których cenię i szanuje…

.

Wtedy przejrzałem na oczy, że ludzie uczące mnie od najmłodszych lat, jak i później o życiu. Tak naprawdę nie miały o nim zielonego pojęcia. Środowisko które otaczało mnie w około, przekazało mi różnego rodzaju destrukcyjne zachowania czy sposoby myślenia. Które w tym momencie prysły. Okazując się fałszywe.

.

Zmotywowało mnie to do działania. Postanowiłem częściej doświadczać tego zjawiska oraz innych, podobnych. Po kilku letniej praktyce postanowiłem nauczać innych ludzi nowego śnienia. Dając im szanse na zmiane ich życia na lepsze, tak jak ja to uczyniłem.

.

Wszystkie koszty związane z kursem wraz z bonusami oraz samym kursem to 450 zł wiem jednak, że wiele osób po prostu nie stać na wydanie tak dużej sumy pieniędzy dlatego proponuje pełnowartościowy kurs wraz ze wszystkimi dodatkami w przystępnej cenie 99 zł.

.

Jesteś całkowicie bezpieczny ponieważ jeżeli rozmyślisz się w ciągu 10 dni od rozpoczęcia kursu wychodzenia z ciała zwrócę Ci w 100% Twoje pieniądze. Masz na to gwarancje moją oraz gwarancje prawną która jest zagwarantowana przez rząd Polski.

.

Każdym uczestnikiem muszę zajmować osobiście dlatego miejsca są ograniczone. Tylko 10 osób może wziąć udział w najnowszej edycji kursu wychodzenia z ciała.

.

8/10

 

PS: Jeżeli chciałbyś dostać rachunek za kurs to pisz śmiało posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą które dane znajdują się na samej dole tej strony.

 

.

PS2: Uważaj jedyne 10 osób z kilkunastu tysięcy odwiedzających druga-stronę ma szanse zapisać się na ten kurs. Zrób to teraz, ponieważ jest to najprawdopodobniej ostatnia edycja tego kursu w tej niskiej cenie oraz w tej formie.

 

.

Pozdrawiam serdecznie

Karol Leopold Cetlin

www.druga-strona.pl

.

 

Kocham Cię

.

.

————————————————————-

.

Dane firmy:

Pełna nazwa firmy: Cetlin Karol Cetlin
Skrócona nazwa firmy: Cetlin
NIP: 5213455566
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej: 500498
REGON: 142230052
Numer konta bankowego ING: 60105010541000002316869953
Karol Cetlin
ul. Stępińska 45 m.28
00-739 Warszawa

.


 

Write a comment

Comments: 0