tekst alternatywny

~Myśl tygodnia~

"Żebym zrozumiał innych ludzi inne języki inne cierpienia" - Zbigniew Herbert

Nowe Artykuły:

LICZBA WEJŚĆ:

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

O Autorach...

Witamy,

Jesteśmy twórcami strony "Nowa Era" o charakterze filozoficzno-światopoglądowym. Wzorujemy się na kilku konkretnych nurtach myślowych i religijnych. Nie jesteśmy szablonowi, z tego powodu tematyki są bardzo róznorodne, choć zmierzają ku jednemu celu. Po kilku latach dobrej znajomości, znalezieniu wspólnego języka, mieliśmy prowadzić dla was tę stronę. Liczymy na wasze zainteresowanie i ewentualne uwagi, prośby czy tes pomysły na nowe artykuły. Zapraszamy również na facebook'ową grupę oraz FunPage. 

 

Pozdrawiamy :)


>>> Sedrik Madan

Swoje zainteresowanie zaczerpnął już we wczesnym dzieciństwie. W roku 2009 zaczął czytać książki z wielu dziedzin zakazanej nauki. W 2010 przeszedł na wiarę New age a w każdym kolejnym roku udoskonalał ją i modyfikował. Jest zwolennikiem spiskowej teorii dziejów, popiera idee zjednoczonej Europy i obalenia wszystkich organizacji religijnych. Po za tym lubi podróżować i słuchać muzyki.

 

>>> P.E.K.

 

       Miły, spokojny, roztrzepany i pełny pomysłów chłopak, o niecodziennych zainteresowaniach. Kocha muzykę, pscyhologię, teatr i baristwo. Liczy na dobrą współpracę z internautami. Błąkał się po świecie, aby znależć to czego szuka. Po długim czasie znalazł to czego szukał "fundamenty" swojej filozofii...
     Obecnie rozwija i poszerza swoje poglądy. Ma nadzieję że kiedyś świat zmieni się na lepsze i nie będzie brał udziału w "wyścigu szczurów" .